Patryko napisał(a):

|
U niego kuleje głównie technika użytkowa, podczas meczu wielokrotnie ma problemy z przyjęciem piłki, która w komiczny sposób się od niego odbija. To jest coś, czego nie nauczył się jako 13-14 letni dzieciak i już raczej tego w tym wieku nie nadrobi.
|
W najgorszym wypadku będzie bardziej napakowanym Burliga. A ogarniał u nas prawa ( i lewą) stronę wiele sezonów.
Grucha wczoraj wyglądał jakby się ogarnął. Jaroch na lewej również bez wielkiej plamy.
Zresztą, prawdziwy problem bedziemy mieć ze środkiem obrony i tego możemy zacząć się obawiać. Balta - Moltenis to duet który może nas wprowadzić do grobu.
Tymczasem jesli się utrzymają obecne wyniki (przegrana TBB i Puszczy) to można powiedzieć że ta liga jest jeszcze bardziej szurnieta niż ekstraklasa i aktualne pozycje nijak się mają do tego jak się skończy sezon.
Przypomnę że wg bukmacherów faworytami do awansu były przed sezonem nr 1 - Bruk Net (9 pozycja) 2. Wisła (7 pozycja). i 3. Podbeskidzie (11 miejsce) 4.Arka (2 miejsce).