Harcownik napisał(a):

No to spoko, bo wychodzi że tylko dwa mecze Wujo zawalił z Hugim . Kto wie, może potrzebowali tych dwu tygodni żeby go powoli przygotować do obciążeń meczowych, albo do wtajemniczenia go w skomplikowane schematy taktyczne naszego treneiro?
|
Problem w tym że Hugi cały czas trenował z drużyną i grał w przedsezonowych sparingach