|
Powiem Wam tak... mamy porażająco słabych właścicieli, którzy karmią nas bajkami, a my się dajemy.
Kim jest Ruch Chorzów? Beniaminek wchodzi z 2 ligi i po prawie 1/3 sezonu jest liderem? Co takiego zajebistego ma Ruch Chorzów czego nie mamy my?
Kasa się pewnie u nich ledwo co zgadza i się da... a u nas pierd.olenie przez lata, że nie ma kasy, że Wisła ma większe koszty utrzymania stadionu od innych klubów i inne głodne kawałki, a prawda jest taka, że właściciele .....a potrafią. Przyjeżdżają do nas taki wirtuozi piłkarscy jak Puszcza Niepołomice i pokazują nam, gdzie można sobie wsadzić te wielkie nazwisko jednego z właścicieli, trenera oho jaki zajebisty były trener reprezentacji cała liga nam zazdrości, piłkarzy i innych ludzi kręcących się w okól klubu.
Prawda jest taka, że jest jedno wielkie gówno, Ci ludzie nawet jakby mieli 5 razy więcej kasy niż obecnie to nic by nie zdziałali bo niewiele potrafią. Kuba jedyne co przywiózł zza granicy to hajs i trochę doświadczenia na boisku, którego już nie wykorzystamy.
Przecież nie da się zliczyć ile spraw oni zawalili... my powinniśmy tą ligę wciągać nosem jak Wieczysta w okręgówce, a nas na ziemie sprowadza beniaminek i Puszcza Niepołomice.
Zagotowałem się bo ku.wa ile można... rok, dwa... kiedy w końcu zrozumiecie, że ludzie w naszym klubie nie mają pojęcia o tym czym się zajmują i nie, nie chodzi o zwolnienie Brzęczka, to nic nie da. Przyjdzie kolejny o podobnym DNA ciepłej kluchy.
Skład opieramy na młodzieży, żaden klub tak nie robi by ku.wa zmienimy świat, pokażemy wszystkim, ze się da. Każdy trener po serii 1/14 byłby wypeird.olony tylko nie u nas, sprzedaż piłkarza do klubu, który nie płaci, zawirowania z Buksą, brak jasno postawionego celu jakim ma być awans do ekstraklasy, zatrudnianie piłkarzy szklanych, ciągłe kontuzję, przygaszanie piłkarzy, którzy nagle wystrzelają jak odchodzą od nas to świadczy albo o nie wykorzystywanie ich potencjału, albo zajechaniu ich psychiki, profesjonalny skauting oparty o gościa, który przez 20 lat był obrońcą i wiele, wiele innych.
To wszystko to nieudolność właścicieli i ich decyzji. Bo pecha to można mieć raz albo dwa, ale jak coś się powtarzalne oznacza to o braku wyciągania wniosków, a nie pechu. To tak wyprzedzając, że przecież właściciel nie wie, że ktoś się posypie i złapie kontuzję.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
|