Karherop napisał(a):

Hugi zarabia tyle co paru piłkarzy razem wziętych w 1 lidze. Pewnie polowa 11 Puszczy Niepołomice byłaby za jego pensje oplacona.
Dopóki mogl podzielić los Skvarki, Kuveljicia czy Fazlagicia to trzymanie to w zamrażarce miało sens. Do 1 września i zamknięcia okna to bylo zrozumiałe i logiczne.
W meczach z Chrobrym i Puszcza powinien być już na ławce i to był debilizm.
|
Dobra daj jakąś konkretną liczbę ile zarabia Hugi bo już tego .......enia se słuchać ne da.