Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3542
Stary 17.09.2022, 13:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Hugi zarabia tyle co paru piłkarzy razem wziętych w 1 lidze. Pewnie polowa 11 Puszczy Niepołomice byłaby za jego pensje oplacona.

Dopóki mogl podzielić los Skvarki, Kuveljicia czy Fazlagicia to trzymanie to w zamrażarce miało sens. Do 1 września i zamknięcia okna to bylo zrozumiałe i logiczne.

W meczach z Chrobrym i Puszcza powinien być już na ławce i to był debilizm.
Dobra daj jakąś konkretną liczbę ile zarabia Hugi bo już tego .......enia se słuchać ne da.
Odpowiedz cytując