Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 17.09.2022, 12:43
Też sądziłem, że z rządów Trio "legendy" ustąpią miejsca fachowcom i nawet na początku tak było... ale odejście Obidzińskiego zamknęło ten rozdział. Teraz ten układ jest już tak skostniały, że trzeba by wywalić pewnie z połowę pracowników klubu. Kto się niby tego podejmie? Kto w ogóle najpierw w taki układ wejdzie, żeby potem to rozwalić od środka? Nie wydaje mi się, żeby to był Nowak, ale może się mylę...

Cytat:
Chciał to uciąć Hyballa to z miejsca został wariantem.
problem w tym, ze Hyballa był i jest wariatem, co tylko pozwoliło zamaskować patologię (a nawet ją wzmocnić) w naszym klubie.
Odpowiedz cytując