Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 17.09.2022, 12:38
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
. ...Dla niego utrzymanie się w I lidze też będzie ok. ...

No własnie. Czy kiedykolwiek Brzęczek takie coś powie? Nie powie. Bo by wyszło, że jedzie po Kubie. I tak samo Kuba nic nie powie na Brzęczka bo nie wypada. Tak własnie się kończą układy przyjacielsko-rodzinne i zacieranie funkcji/odpowiedzialności, gdzie naturalnie głupio jest publicznie osądzać kogoś z rodziny, w takim śliskim i niewymiernym biznesie jakim jest prowadzenie klubu i sport.
1/O ile się utrzyma
2/To największa zaraza Kółko Wzajemnej Zajebistości
Odpowiedz cytując