Szybko się obudziłeś
Tak czysto profesjonalnie podejść i niech Pan Kmiecik, Sobol itp itd przestawią swoje osiągnięcia w Wiśle na przestrzeni ostatnich lat. Co im wyszło, co oni w ogóle robią itd Bo ciężko nie odnieść wrażenia, że oni po prostu są, a w ich miejsce mógłby przyjść ktokolwiek inny i nie byłoby żadnego problemu. Każdy powinien coś temu klubowi od siebie dawać, nie wiem czy osoby ze sztabu pchają tę MACHINKĘ bo ciężko to machiną nazwać, do przodu
Fiksacja na legendy była za czasów WSH, chyba po to aby mydlić oczy i dawać temat zastępczy a oni w tym czasie przejmowali władzę i okradali klub. Wmawianie na zasadzie "jak legenda, jak nasz to na pewno będzie lepszy niż ktokolwiek inny". Sprawdziliśmy to i jak widać nie pomogło.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.