Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 17.09.2022, 09:59
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
wiecie co , tak sobie pomyślałem , co łączy wszystkich naszych nieudaczników (?) na ławce trenerskiej ?

sztab i te "legendy"

wy.......ić sobola, kmiecika , i uj wie kto tam jeszcze siedzi i niech trener robi na wlasny rachunek , bo tacy pomocnicy to wiecej szkody niz pozytku

Takich głosów jest coraz więcej, sam o tym pisałem w temacie trenera
Odpowiedz cytując