JudasPriest napisał(a):

|
Dziś jest pierwsza rocznica legendarnego meczu z Lechem. Pasieczny miał rację: dobrze, że dostaliśmy wtedy wpierrdol. Możemy sobie porównać jakie postępy od tamtej pory zrobił Lech, a jakie my.
|
To się nazywalo "papierek lakmusowy Pasiecznego", czyli jak nazwać porażkę aby wszystkich rozgrzeszyć w tym własne działania.