Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 15.09.2022, 20:48
Możliwości są dwie:

- Zagramy chujnie, ale szczęście będzie sprzyjać jak na początku sezonu
- Zagramy chujnie i zasłużenie przegramy

Bardziej ciekawi mnie, co będzie po meczu, zwłaszcza jak nie wygramy po raz kolejny. Czy Nowak ma na tyle silną pozycję, żeby wywalić Brzęczka? Bo każdy widzi, że z nim ekstraklasę zobaczymy tak jak polskie drużyny ligę mistrzów... w telewizji.
Odpowiedz cytując