Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 15.09.2022, 19:26
Znowu przekonywał, że Ruch to bardzo dobry zespół, a my jesteśmy na etapie budowy? Bo nie mam zdrowia słuchać tego ........


Możemy wygrać fartem albo dostać wpi..... jeżeli farta zabraknie, bo grać dzięki ułomnemu trenerzynie to nie potrafimy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując