Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 15.09.2022, 18:34
Ja oczekuje przewagi nad przeciwnikiem, Ty dominacji.
Kwestia oczekiwań wobec drużyny.
Moje oczekiwania po spadku, wymienieniu prawie całego składu i opieraniu gry na młodzieży nie były wygórowane.
Dobry mecz to nie mecz, w którym kosisz frajera piątką i dominujesz pod każdym względem. To po prostu dobry mecz. Na taki po cichu liczę z Ruchem, choć go nie oczekuje. Może być bardzo różnie.
Odpowiedz cytując