s1mone napisał(a):

Ok, dla etatowych malkontentów i wszelkiego rodzaju sierot po Cupiale.
Dobry mecz w naszym wykonaniu wg mnie to :
- przeważanie w posiadaniu piłki
- prowadzenie gry, przewaga optyczna
- oddana większa ilość strzałów na bramkę od przeciwnika
- stwarzanie większej ilości dogodnych okazji od przeciwnika (wskaźnik expected goals)
Były w tym sezonie mecze, w których oddawaliśmy ponad 20 strzałów na bramkę i dominowaliśmy posiadanie piłki. W części meczy nasi przeciwnicy wyglądali w meczach z nami dokładnie tak jak my ze Stalą, czyli dużo słabiej od nas. Także tak, wg mnie ta drużyna zagrała parę dobrych spotkań w tej rundzie. O dziwo te lepsze czasem nie przekładały się na punkty, ale jestem skłonny coś takiego zaakceptować, jeśli będziemy przeważać. Wygrywanie jest wypadkową dobrej gry, większa szansa na zwycięstwo, gdy gra się dobrze (wg mojej definicji) niż jak w pierwszych meczach sezonu męczy się bułę (o dziwo było wtedy skutecznie, ale składam to raczej na karb fartu w pierwszych meczach, co graliśmy piach i niefartu w tych, w których prezentowaliśmy się dobrze ale punktów zabrakło).
|
Czyli wymienianie pierdyliarda podań w poprzek boiska to jest dobry mecz
Albo inaczej, mógłbyś wymienić jakiś dobry mecz z 20 strzałami na bramkę

wedle twoich kryteriów w tym sezonie bo chyba jakiś przeoczyłem.