Karherop napisał(a):

Z analizy powinno być wyłączone ostatnie okno transferowe - wiadomo że spadkowicz musi mieć rewolucje w kadrze. Tak się dzieje nie tylko w Polsce. A u nas i tak jeszcze powinno się wywalić kilka nazwisk z poprzedniego sezonu.
|
Wprost przeciwnie.
Właśnie dopiero obserwując to, że okienko "spadkowe" (oraz "ratunkowe") było pod względem wymiany kadry praktycznie takie samo, jak okienka "normalne" ukazuje jak patologiczną politykę transferową prowadzono.
Inaczej rzecz ujmując, to, co na całym świecie ma miejsce tylko w ekstremalnych warunkach, kiedy właściwie nie da się inaczej, u nas było normą.