Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
15380
14.09.2022, 23:26
https://www.google.com/amp/s/www.pom...yt,nId,6281138
Mimo wszystko, ta historia dotyczy czasów w których Radek bronił w Wiśle, a Doda chodziła na mecze Wisły, Wielkiej Wisły.
https://mobile.twitter.com/matswieci...0%2Fframe.html
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.09.2022 o godz. 23:28.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK