|
Z tego grona to najlepszy był 07 zgłoś się, czyli Sławek Peszko - specjalista od 0,7 l.
To dużo mówi, że po tylu okienkach, po tylu transferach w 2022 r.w Ekstraklasie i w pierwszej lidze nie ma z czego wybrać jedenastki do gry. Nawet do futsalu byłyby problemy.
W teorii Wisła powinna zbliżać się do walki o MP w tym sezonie. Rzeczywistość pogrążyła wielu fałszywych odnowicieli.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.09.2022 o godz. 18:35.
|