Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5610
Stary 14.09.2022, 18:25
Z tego grona to najlepszy był 07 zgłoś się, czyli Sławek Peszko - specjalista od 0,7 l.

To dużo mówi, że po tylu okienkach, po tylu transferach w 2022 r.w Ekstraklasie i w pierwszej lidze nie ma z czego wybrać jedenastki do gry. Nawet do futsalu byłyby problemy.

W teorii Wisła powinna zbliżać się do walki o MP w tym sezonie. Rzeczywistość pogrążyła wielu fałszywych odnowicieli.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.09.2022 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując