qaro napisał(a):

poza kosmiczną ilością sprowadzonych piłkarzy uderza jednak rzecz
wielu obrońców zarządu nawet jeśli już przyzna że naściagaliśmy piłkarzy o wątpliwej jakości - usprawiedliwia to faktem że nie mamy pieniędzy
tymczasem z artykułu wynika , że sporo transferów było za poważne pieniędza nie tylko Enisa , jak też i ze sporymi kontraktami ...