MaLk napisał(a):

|
Bez znajomości umów i zgłoszeń nic nie dostaniesz, bo to wypadkowa wielu czynników składowych, począwszy od rodzaju umowy, przez zakres obowiązków do zakresu ubezpieczenia i podstawy. Ale to całkowite przejęcie wypłacania wynagrodzenia przez ZUS jest zwykle mitem.
|
To wiem, dlatego pytałem o powód przypuszczeń, że to niby ZUS płaci