Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1243
Stary 13.09.2022, 13:24
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
No to znając naszych umownych klubowych fachowców, to chyba mamy jasność kto płaci naszym "rekonwalescentom".
Macie racje tego nie wziąłęm pod uwagę

Co do przyszłego meczu.. szczerze to chciałbym, żebyśmy dostali srogi wpier** przy ponad 20 tys kibicach, Brzęczek by miał wtedy mega gorące i całkiem możliwe, że pod naciskiem kibiców/mediów straciłby stołek, ALE
w przypadku porażki do samego Ruchu będziemy tracić już 8pkt.. jak dla mnie strata nie do odrobienia przez nas.. mecz bardzo wazny..
Odpowiedz cytując