|
U nas od lat muszą oferować szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w postaci darmowego masowanka, bo inaczej tych kontuzji i to tak długich nie da się wytłumaczyć.
Wszyscy tutaj wiedzieliśmy, że Ondrasek się rozsypie, że Uryga się rozyspie, że chu*a z 35 letniego Pereiry będzie. Wszyscy wiedzieliśmy, tylko nie ludzie odpowiedzialni za transfery. No ja pie*dole...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|