Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 13.09.2022, 10:29
Proud napisał(a):Wyświetl post
A idąc Twoim tokiem myślenia, jak rozumiem te wymienione drużyny ZAWSZE mają do dyspozycji WSZYSTKICH zawodników?

Świat rzeczywisty jest taki, że każdy klub ma problemy kadrowe.

A chciałbym tylko przypomnieć, że Brzęczek jest w Wiśle na tyle długo, i ma taką władzę, że miał wpływ na dobór fizjoterapeutów. Dyja to chyba jego pomysł. Więc poza Kubą czy Alanem, raczej większość kontuzji to już za "panowania" Brzęczka i jego sztabu.

Drużyna jest mało dynamiczna a do tego jest dużo kontuzji, więc gdzieś został popełniony błąd.
Realnie każda drużyna ma w danej chwili kogoś w niedyspozycji ale u nas wygląda to ponadprzeciętnie.
I wpływa to mocno na bieżący poziom sportowy.

Pytanie czy "dużo kontuzji"="wina sztabu" jest dobre ale kto odpowie na nie merytorycznie?
Przy okazji, kontuzja Ondraszka na pewno nie jest "zasługą" sztabu.
Odpowiedz cytując