bridgeburner napisał(a):

Jakich 5 brakowało?
Wylicz proszę po pozycji
Uryga albo Colley, Fernandez i Pereira maksymalnie.
Że 35 letni Pereira nie będzie w każdym meczu dosteony to chyba każdy zdrowomyslacy zakładał
A liczenie na to że nas zbawi 37 letni Kuba przeorany przez kontuzje po 16 miesięcznej przerwie to już jest totalne kuriozum
|
Proszę bardzo.
Colley, Uryga. Łasicki , w mojej ocenie to zmiennik
Pereira. Zawodnik jak na 1 ligę wybitny. Pisanie że z góry należy zakładać że to zawodnik "incydentalny" to jakieś nieporozumienie.
Hernandez, Duda.
Masz pięć sztuk.
Do tego , Kuba na ławce, wchodzący na ostatnie 20 minut aby dać drużynie mental. Kuriozum?
Dalej Ondraszek , generalnie też wchodzący z ławki na 30 minut . Albo , wchodzący w podstawowym składzie w ustawieniu 4-4-2