Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 13.09.2022, 08:14
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jakich 5 brakowało?
Wylicz proszę po pozycji
Uryga albo Colley, Fernandez i Pereira maksymalnie.

Że 35 letni Pereira nie będzie w każdym meczu dosteony to chyba każdy zdrowomyslacy zakładał
A liczenie na to że nas zbawi 37 letni Kuba przeorany przez kontuzje po 16 miesięcznej przerwie to już jest totalne kuriozum
Proszę bardzo.
Colley, Uryga. Łasicki , w mojej ocenie to zmiennik
Pereira. Zawodnik jak na 1 ligę wybitny. Pisanie że z góry należy zakładać że to zawodnik "incydentalny" to jakieś nieporozumienie.
Hernandez, Duda.
Masz pięć sztuk.
Do tego , Kuba na ławce, wchodzący na ostatnie 20 minut aby dać drużynie mental. Kuriozum?
Dalej Ondraszek , generalnie też wchodzący z ławki na 30 minut . Albo , wchodzący w podstawowym składzie w ustawieniu 4-4-2
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując