Szneka napisał(a):

|
Wolfy nie śmiej się z Talara. Przecież nawet My Kibicie, byliśmy zaskoczeni widząc Go na skrzydle. z Puszczą wszedł na środek i dał fajną zmianę. Uważam, że większa będzie pociecha z Talara niż Starzyńskiego, Szywacza , Szota czy Gruszkowskiego.
|
Wolfy przed meczem sam domagał się Talara w składzie, więc na pewno nie śmieje się z niego ani na niego nie pluje, tylko konstruktywnie krytykuje złą pozycję, na której był wystawiony
