Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27981
Stary 12.09.2022, 21:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niech ktoś zapyta Moltenisa czy w ogóle ogarnia na czym polega podanie nie do rywala, czy może ze Stalą to było 90 minut pecha.
Talara zapytałbym kto jest jego menadżerem, bo może by i mnie (37 lat i nadwaga) dał radę wepchnąć na zawodowy kontrakt do Wisły. Obiecuję że będę miał podobne statystyki ofensywne jak on.
Wolfy nie śmiej się z Talara. Przecież nawet My Kibicie, byliśmy zaskoczeni widząc Go na skrzydle. z Puszczą wszedł na środek i dał fajną zmianę. Uważam, że większa będzie pociecha z Talara niż Starzyńskiego, Szywacza , Szota czy Gruszkowskiego.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując