wolfy napisał(a):

Niech ktoś zapyta Moltenisa czy w ogóle ogarnia na czym polega podanie nie do rywala, czy może ze Stalą to było 90 minut pecha.
Talara zapytałbym kto jest jego menadżerem, bo może by i mnie (37 lat i nadwaga) dał radę wepchnąć na zawodowy kontrakt do Wisły. Obiecuję że będę miał podobne statystyki ofensywne jak on.
|
Wolfy nie śmiej się z Talara. Przecież nawet My Kibicie, byliśmy zaskoczeni widząc Go na skrzydle. z Puszczą wszedł na środek i dał fajną zmianę. Uważam, że większa będzie pociecha z Talara niż Starzyńskiego, Szywacza , Szota czy Gruszkowskiego.