Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 12.09.2022, 16:18
stary dziad napisał(a):Wyświetl post

Jako przykład -jak można oceniać grę ze Stalą (żeby nie było wątpliwości- totalnie beznadziejnej) jeśli nie weźmiemy pod uwagę tego że w kadrze brakło 7 zawodników , w tym co najmniej 5 z podstawowego składu.
Tak tak 7 brakło, od razu może 27.

To że Ondrasek, Uryga i Błaszczykowski nie będą grali w tej rundzie było już wiadome przed startem sezonu. Tak więc przywoływanie ich postaci w kontekście jakiegokolwiek meczu w tej rundzie to czysty idiotyzm.

Wuja rzuca bzdurne argumenty na konferencji na swoją obronę, a jego piewcy bez żadnego pomyślunku to powielają i próbują go bronić.
Odpowiedz cytując