stary dziad napisał(a):

Jako przykład -jak można oceniać grę ze Stalą (żeby nie było wątpliwości- totalnie beznadziejnej) jeśli nie weźmiemy pod uwagę tego że w kadrze brakło 7 zawodników , w tym co najmniej 5 z podstawowego składu.
|
Tak tak 7 brakło, od razu może 27.
To że Ondrasek, Uryga i Błaszczykowski nie będą grali w tej rundzie było już wiadome przed startem sezonu. Tak więc przywoływanie ich postaci w kontekście jakiegokolwiek meczu w tej rundzie to czysty idiotyzm.
Wuja rzuca bzdurne argumenty na konferencji na swoją obronę, a jego piewcy bez żadnego pomyślunku to powielają i próbują go bronić.