Jaroo1 napisał(a):

Diagnozy na forum może są szybkie i chamskie ale wiele racji w nich niestety jest.
|
Tak , tylko że te "racje" , albo inaczej-takie argumenty powinno się, przy rzeczowej rozmowie, skorygować uwzględniając kontekst i proporcje. Jeśli to pomijamy to albo jesteśmy manipulatorami albo ignorantami.
Jako przykład -jak można oceniać grę ze Stalą (żeby nie było wątpliwości- totalnie beznadziejnej) jeśli nie weźmiemy pod uwagę tego że w kadrze brakło 7 zawodników , w tym co najmniej 5 z podstawowego składu.