stary dziad napisał(a):

Czyli byłoby o czym pogadać , szczególnie jakby ktoś naświetlił problem "zawodowo"
Ale raczej nie tu na forum.
Tu królują szybkie diagnozy, zagadnienia są proste jak drut. Tylko tego debila właściciela/trenera/prezesa (niepotrzebne skreślić) tego nie rozumieją dlatego należy ich wyp.......ć! Albo lepiej postawić przed plutonem egzekucyjnym.
|
Też chętnie bym poczytał opinię kogoś, kto bardziej siedzi w temacie. Ten szpital jest naprawdę niepokojący, jak tak dalej pójdzie to Wisła ani jednego meczu w sezonie nie zagra w najsilniejszym składzie.