Jaroo1 napisał(a):

Nie wiem czy to na serio
Błaszczykowski to może co najwyżej w PSa pograć. Chłop do piłki już nie wróci. Co gorsza nie wiadomo kiedy wróci reszta... Z tym szpitalem i resztą potencjalnych szklanych piłkarzy do szpitala to obstawiam, że zawsze będziemy mieć brak 3-5 zawodników, którzy by mogli sporo wnieść do pierwszego składu.
|
Z Błaszczykowskim to może i żart ale z pozostałymi wcale nie! W mojej ocenie są to wartościowi gracze , ich nieobecność to ogromne problemy, przede wszystkim sportowe.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!