aNouc napisał(a):

|
Jutro (wtorek) od godziny 17.00 w sklepie klubowym Wisły spotkanie z Josephem Colleyem, Bartkiem Talarem i z Borisem Moltenisem.
|
Niech ktoś zapyta Moltenisa czy w ogóle ogarnia na czym polega podanie nie do rywala, czy może ze Stalą to było 90 minut pecha.
Talara zapytałbym kto jest jego menadżerem, bo może by i mnie (37 lat i nadwaga) dał radę wepchnąć na zawodowy kontrakt do Wisły. Obiecuję że będę miał podobne statystyki ofensywne jak on.