Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 12.09.2022, 14:16
Władku! Żadnych ruchów w sprawie Brzęczka ! To całkiem dobry trener. Nie jego winą jest że nie mógł korzystać z 7 piłkarzy będących w kadrze:
Hernandeza
Dudy
Urygi
Pereiry
Ondraszka
Colleya
Błaszczykowskiego

Jakby ci mogli grać to nie przegralibyśmy żadnego meczu.
Władku ,wiemy że doskonale zdajesz sobie sprawę iż nasz budżet się delikatnie nie spina.
Dlatego musiał odejść Mehremic , dlatego nie da się już nikogo wartościowego sprowadzić.
Trzeba przypomnieć że nieobecni piłkarze kosztują nas ok. 300 tyś miesięcznie.

Liczę więc że nie dasz satysfakcji wszelkiej maści "zatroskanym" kibicom a tym bardziej temu osobnikowi z KAŁU ŻYci ulepionemu.

Trzeba poczekać aż wrócą nieobecni zawodnicy a wtedy Brzęczek da rady .
Trzeba dobrym , prezesowskim słowem wzmocnić psychikę drużyny bo widać jak ona siada.
Jadymy durch!
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując