Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 12.09.2022, 14:09
A co ty porownujesz? Waga to nie masa mięśniowa, inna budowa ciała, jest różnica między męską siłą zdobytą wraz z wiekiem a przypakowaniem na siłowni, tez różnica tego jak kto mocno stoi na nogach, gdzie te mięśnie ma. Z resztą co ja się będę produkował. Szot sie daje przestawiać, Łasicki nie. Inna sprawa to waga podawana z Googla nie jest zbyt precyzyjna, nie wiadomo kto wpisywał, kiedy i na jakiej podstawie, więc daruj sobie. Z resztą zmężnienie to też świadomość swojej siły i doświadczenie jak ją wykorzystać.

Także niech Szocik zmężnieje, pogra trochę w seniorach, nabierze doświadczenia to moze gdzieś kiedyś zagra na poziomie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.09.2022 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując