wolfy napisał(a):

|
To są już takie kombinacje które nie mają prawa wyjść w trakcie sezonu.
|
Nie mamy prawa liczyć na poprawe gry i rezultatów robiac wciąż to samo
Dobry , nowoczesny trener wykorzystuje zalety swoich zawodników i stara się zamaskować ich wady
Brzęczyszczykiewicz z uporem godnym maniaka gra jednym systemem a jak nie ma zawodników na daną pozycję(co wynika, co gorsza, z jego decyzji) to wciska w ramy na siłę innych
Talar potrafi grać kombinacyjnie a nie ma szybkości więc gra na skrzydle

Że Wachowiak nie potrafi bronić to już widzą chyba wszyscy poza pionem sportowym naszego klubu
Ja nie twierdzę że to się na pewno sprawdzi, można równie dobrze spróbować zagrać 4-3-3 i zamknąć środek Balta, Basha i nieszczęsnym Plewka
Natomiast skład na Ruch jaki zostanie wystawiony to można w ciemno podawać, jedyne pytanie o personalia 2 środkowych pomocnikow(tzn z kim zagra Basha) bo i tak nic innego się nie zmieni
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"