Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 12.09.2022, 10:41
Dawid Szot - symbol boiskowego debilizmu.
Doliczony czas w Rzeszowie, Szot fauluje rywala, sędzia gwiżdże wolny.
Co robi nasz Dawidek? Odkopuje piłkę daleko, w kierunku bramkarza Stali. Za piłką biegnie Rodado, żeby Stal jak najszybciej wykonała.
Symbol.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując