Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.09.2022, 10:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przeginasz w drugą stronę. Jest wielka tendencja robienia talentów z trzeciorzędnych kopaczy i potem szukania mózgu w dupie - co ich zepsuło. Otóż - nic. Po prostu są za słabi.
Niczego nie przeginam, wyraźnie umiejscowiłem ich talent na poziomie tego, że każdy z nich miał potencjał na to, żeby sobie poradzić w I lidze, a nie że cholera wie co.

Ale rozumiem, że chciałeś po raz kolejny wałkować temat Dudy, który jest obecnie Twoim tematem przewodnim, ale o którym akurat z powodów oczywistych nie pisałem w tym temacie - bo nijak nie ma jeszcze punktu odniesienia dla ocen kształtowania się jego rozwoju w czasie u nas.

Ale spoko. Wszyscy już się na tym forum przyzwyczaili do Twojego "specyficznego" podejścia do dyskusji
Odpowiedz cytując