Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 12.09.2022, 10:14
Brzęczek powinien zostać pogoniony w momencie, gdy było wiadomo, że drużyna spada do pierwszej ligi. Nie ma wytłumaczenia na to, że tracimy gole w ten sam sposób zarówno w tym sezonie, jak i w poprzednim. Te same schematy, prowadzimy i w pape po takich samych kontrach. Przecież większość naszych spotkań za Brzęczka to jest praktycznie kalka w kalke, czasem szczęście dopiszę bardziej, czasem mniej.

Wszystko, co związane z Truskolasami musi opuścić ten klub odsunąć się w cień. Razem z nimi, cały sztab, po kierownika drużyny, fizjoterapeutów, masażystów i reszta towarzystwa wzajemnej adoracji.


Albo zrobimy hard reset, albo ten klub przestanie istnieć, a główną cegiełkę do tego od już kilku lat dokładają Ci, którzy rzekomo go uratowali.

Gdzie w tym wszystkim miliony wpakowane przez kibiców ?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując