Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 11.09.2022, 22:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Gruszkowski, Starzyński, Szot, Plewka ponad rok temu dawali radę w ekstraklasie,
Drozd, oni nie dawali rady w Ekstraklasie. Może jedynie Gruszkowski, choć jak przypomnę sobie te jego "przyjęcia" piłki... Plewka to tylko biegał jak koń na wybiegu w te i z powrotem (co zresztą robi do dziś, nie będąc w stanie podać piłki do przodu). O Szocie i Starzyńskim to nawet nie wspominam.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując