Drozd napisał(a):

Gruszkowski, Starzyński, Szot, Plewka ponad rok temu dawali radę w ekstraklasie,
|
Drozd, oni nie dawali rady w Ekstraklasie. Może jedynie Gruszkowski, choć jak przypomnę sobie te jego "przyjęcia" piłki... Plewka to tylko biegał jak koń na wybiegu w te i z powrotem (co zresztą robi do dziś, nie będąc w stanie podać piłki do przodu). O Szocie i Starzyńskim to nawet nie wspominam.