Co do wiary w trenera, to przed tamtym sezonem przyszedł duet Gula (obiecujący trener z lepszej ligi) i Pasieczny (z samego Arsenalu).
Sprowadzili kilku obcokrajowców i wreszcie drużyna miała zatrybić (po fatalnym sezonie 20/21).
Klakierzy robili mocną propagandę przed sezonem. Wisła miała walczyć nawet o puchary.
Finał znamy - ogromny kryzys.
Gula okazał się menedżerem - handlarzem, nie trenerem, a Pasieczny kim? Co on w Arsenalu robił? Parzył herbatę? Obu nasza liga przerosła i to wyraźnie.
Wujek miał naprawić sytuację, dostał kolejne wzmocnienia i co?
1/14.
W ciągu tych dwóch lat przyszła niesamowita liczba nowych piłkarzy i zakończyło się to ogromną kompromitacją.
Stal czy Warta zdecydowanie mniejszym wysiłkiem finansowym potrafią utrzymać się w Ekstraklasie.
Miały być puchary, nastąpił spadek. Idioci do tego doprowadzili.
https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/28...cimy-na-szczyt
Gdzie i kiedy ten szczyt?
Dawidku Błaszczykowski i Danielu Obajtku z Pcimia, gdzie te puchary?