Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 11.09.2022, 20:37
Co do wiary w trenera, to przed tamtym sezonem przyszedł duet Gula (obiecujący trener z lepszej ligi) i Pasieczny (z samego Arsenalu).

Sprowadzili kilku obcokrajowców i wreszcie drużyna miała zatrybić (po fatalnym sezonie 20/21).

Klakierzy robili mocną propagandę przed sezonem. Wisła miała walczyć nawet o puchary.

Finał znamy - ogromny kryzys.

Gula okazał się menedżerem - handlarzem, nie trenerem, a Pasieczny kim? Co on w Arsenalu robił? Parzył herbatę? Obu nasza liga przerosła i to wyraźnie.

Wujek miał naprawić sytuację, dostał kolejne wzmocnienia i co?

1/14.

W ciągu tych dwóch lat przyszła niesamowita liczba nowych piłkarzy i zakończyło się to ogromną kompromitacją.

Stal czy Warta zdecydowanie mniejszym wysiłkiem finansowym potrafią utrzymać się w Ekstraklasie.

Miały być puchary, nastąpił spadek. Idioci do tego doprowadzili.

https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/28...cimy-na-szczyt

Gdzie i kiedy ten szczyt?

Dawidku Błaszczykowski i Danielu Obajtku z Pcimia, gdzie te puchary?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 11.09.2022 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując