Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 11.09.2022, 19:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Co mnie przyszło do głowy po akcji z Mehremiciem - być może ten najwyższy w pierwszej lidze budżet to pic na wodę dla ugłaskania kibiców?
Jeżeli ten prognozowany budżet ogłoszony na spotkaniu z socios nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością (in minus) już dwa miesiące później, to świadczyłoby to baaaardzo źle o zarządzie, bo albo jeśli jest jak piszesz, w zasadzie okłamali jednego ze swoich głównych sponsorów (i to tego najwierniejszego), albo totalnie nie ogarniają rzeczywistości, w której przyszło im działać.
Odpowiedz cytując