wolfy napisał(a):

|
Co mnie przyszło do głowy po akcji z Mehremiciem - być może ten najwyższy w pierwszej lidze budżet to pic na wodę dla ugłaskania kibiców?
|
Jeżeli ten prognozowany budżet ogłoszony na spotkaniu z socios nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością (in minus) już dwa miesiące później, to świadczyłoby to baaaardzo źle o zarządzie, bo albo jeśli jest jak piszesz, w zasadzie okłamali jednego ze swoich głównych sponsorów (i to tego najwierniejszego), albo totalnie nie ogarniają rzeczywistości, w której przyszło im działać.