azor napisał(a):

|
ktoś nam podmienił wolfy`ego?
|
Nie moja wina że nie rozumiesz co czytasz.
- twierdziłem że przebudowa drużyny będzie trudna
- że pierwsze wstępne oceny po 10 kolejkach
- że będzie ciężko
- że nadmiar młodych nas położy
- że przydałoby się więcej doświadczenia i jakości
- żeby nie bić piany nad młodymi bo większość z nich przerośnie Ekstraklasa albo pierwsza liga
- że potrzeba cierpliwości
itd
W odróżnieniu od błaznów takich jak Ty nie miałem ustalonej wersji przed pierwszym meczem sezonu i nie wpadam w histerię. Mogę krytykować co nie znaczy że widzę tylko negatywy, domagam się zwolnienia wszystkich etc.
Jestem kibicem Wisły. Ty - hejterem Brzęczka, trio? Nie wiem.
Kiedy Wisła wygrywa ja się cieszę, Ty zamykasz japę albo szukasz dziury w całym.