Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 11.09.2022, 19:18
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się tylko, że to nie Brzęczek tu jest problemem. Wręcz dolary przeciw orzechom, że następny trener tutaj polegnie. Ten klub zdaje się być w coraz większych gruzach, na wielu płaszczyznach.
Nie przypadkiem te same stwierdzenia (brak ławki rezerwowych, niezdolna młodzież bezsensownie forowana, pozbywanie się kluczowych pilkarzy bez analizy wpływu na grę drużyny) są powtarzane od czasów Stolarczyka.
Za każdym razem idioci domagają się głowy trenera.
Ani razu to nie pomogło.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując