tas de fleia napisał(a):

|
Obawiam się tylko, że to nie Brzęczek tu jest problemem. Wręcz dolary przeciw orzechom, że następny trener tutaj polegnie. Ten klub zdaje się być w coraz większych gruzach, na wielu płaszczyznach.
|
Nie przypadkiem te same stwierdzenia (brak ławki rezerwowych, niezdolna młodzież bezsensownie forowana, pozbywanie się kluczowych pilkarzy bez analizy wpływu na grę drużyny) są powtarzane od czasów Stolarczyka.
Za każdym razem idioci domagają się głowy trenera.
Ani razu to nie pomogło.