Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.09.2022, 18:23
Obawiam się tylko, że to nie Brzęczek tu jest problemem. Wręcz dolary przeciw orzechom, że następny trener tutaj polegnie. Ten klub zdaje się być w coraz większych gruzach, na wielu płaszczyznach.
Odpowiedz cytując