Patryko napisał(a):

|
Kto wie czy taki Hugi nie ma jakichś mega bonusów za wejście na boisko, na które nas w tym momencie nie stać...
|
To są takie oszczędności typowego Janusza.
Podobne interesy życia robiliśmy w zeszłym sezonie, sprzedając Lisa tam gdzie dawali najwięcej, czy Aschrafa na raty, żeby było więcej.
Wałkuję ten temat praktycznie od przyjścia trio - w prowadzeniu klubu piłkarskiego jest jedna podstawowa zasada, nie wolno przekroczyć granicy, w której dla zaoszczędzenia jakiegoś tysiaka, obniża się poziom sportowy tak, że w ostatecznym rozrachunku traci się miliony w wyniku spadku.
Zaoszczędziliśmy na kontrakcie Mehremicia. Załóżmy, że zaoszczędziliśmy na wyjściówkach Hugiego. Co zyskaliśmy? Wpier*ole sportowe, w wyniku których możemy przegrać finansowo kolejny sezon.