|
Chyba wiadomo od dawna, że rządzą menedżerowie.
Za Junco handel na dużą skalę, a za czasów Jakuba handel na bardzo dużą skalę. Przemiał niesamowity, trudno zapamiętać tych wszystkich parodystów pokroju Tupty, Medveda i wielu innych.
Przecież Gula z Pasiecznym bawili się w menedżerkę jak w FM.
|