Patryko napisał(a):

|
Kto wie czy taki Hugi nie ma jakichś mega bonusów za wejście na boisko, na które nas w tym momencie nie stać...
|
Takie pierdzelenie o tej kasie. Tak na pewno nas nie stać, pewnie dali mu 100 tysięcy za wejście.
Mieliśmy jedna z większych budżetów w ekstralasie, pewnie największy w 1 lidze, a ciągle tylko słyszymy, że nas nie stać, musimy ciąć koszty i inne bzdury, po czym sprzedajemy piłkarza do niewypłacalnego klubu.