Wyświetl pojedynczy post
Mistrzu_
Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3519
Stary 11.09.2022, 15:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie był jeden Fazlagić. Samo to jak rozpaczliwie taki Hugi trzyma się kontraktu powinno dać do myślenia. Musi tu zarabiać tak dużo że przejście gdziekolwiek indziej będzie dużą stratą finansową, tak że opłaca mu się w ogóle nie grać i ryzykować totalne zaoranie "kariery".
To jak ekspresowo pozbyto się Mehremicia bez następcy.
Pytanie jakie kontrakty dostały nasze młode gwiazdeczki które nie potrafią piłki podać na kilka metrów
Ile zarabiają Starzyński, Wachowiak, Talar, Niemczycki, Sobol. Na logikę - powinni mało. Na logikę...

Jak czytan że Talar negocjował bo chciał więcej, drewniak Duda stawia żądania (0 goli, 0 asyst, skuteczność podań do przodu pewnie kilkanaście procent) to zastanawiam się - o co w tym chodzi?

Czy w naszym klubie rządzą menedżerzy piłkarzy?
Sytuacja z Hugim to jest skandal. Chcieli żeby rozwiązał kontrakt który mu zaoferowali. Wiec wolą mu płacić za siedzenie na trybunach? Skoro mu płaca to niech gra. Trzymanie go na trybunach to można określić jako działanie na szkodę spółki. I nie uwierzę w to że sie słabo prezentują na treningach …
Odpowiedz cytując