Dive Pirate napisał(a):

|
To prawda Wolfy ale i tak jeden Fazlagic gdzieś się zamiecie pod dywan przy naszych obrotach, oczywiście teoretyzuje bo liczb nie znam. Mimo wszystko jakoś tak czuje podskórnie że jest odwrót, święta trójca zamilkła od dłuższego czasu. Skład został sklecony na kolanie i mega oszczędnie, pozbierali tanich odrzutów plus chłopaków z akademii i w zasadzie tyle. To co większość przewidywała się teraz dzieje czyli nasi szklani ludzie się rozsypują i nie mamy kim grać na poważnie. Myślę że Wuja też został ze względu na oszczędność i przez to że im mniej zależy, przecież w żadnej firmie menager który tak położył projekt nie miałby racji bytu. Żeby zamknąć nam usta dali Władka na prezesa i podpisali Rodado.
|
Ale to nie był jeden Fazlagić. Samo to jak rozpaczliwie taki Hugi trzyma się kontraktu powinno dać do myślenia. Musi tu zarabiać tak dużo że przejście gdziekolwiek indziej będzie dużą stratą finansową, tak że opłaca mu się w ogóle nie grać i ryzykować totalne zaoranie "kariery".
To jak ekspresowo pozbyto się Mehremicia bez następcy.
Pytanie jakie kontrakty dostały nasze młode gwiazdeczki które nie potrafią piłki podać na kilka metrów
Ile zarabiają Starzyński, Wachowiak, Talar, Niemczycki, Sobol. Na logikę - powinni mało. Na logikę...
Jak czytan że Talar negocjował bo chciał więcej, drewniak Duda stawia żądania (0 goli, 0 asyst, skuteczność podań do przodu pewnie kilkanaście procent) to zastanawiam się - o co w tym chodzi?
Czy w naszym klubie rządzą menedżerzy piłkarzy?