Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3518
Stary 11.09.2022, 15:00
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
To prawda Wolfy ale i tak jeden Fazlagic gdzieś się zamiecie pod dywan przy naszych obrotach, oczywiście teoretyzuje bo liczb nie znam. Mimo wszystko jakoś tak czuje podskórnie że jest odwrót, święta trójca zamilkła od dłuższego czasu. Skład został sklecony na kolanie i mega oszczędnie, pozbierali tanich odrzutów plus chłopaków z akademii i w zasadzie tyle. To co większość przewidywała się teraz dzieje czyli nasi szklani ludzie się rozsypują i nie mamy kim grać na poważnie. Myślę że Wuja też został ze względu na oszczędność i przez to że im mniej zależy, przecież w żadnej firmie menager który tak położył projekt nie miałby racji bytu. Żeby zamknąć nam usta dali Władka na prezesa i podpisali Rodado.
Ale to nie był jeden Fazlagić. Samo to jak rozpaczliwie taki Hugi trzyma się kontraktu powinno dać do myślenia. Musi tu zarabiać tak dużo że przejście gdziekolwiek indziej będzie dużą stratą finansową, tak że opłaca mu się w ogóle nie grać i ryzykować totalne zaoranie "kariery".
To jak ekspresowo pozbyto się Mehremicia bez następcy.
Pytanie jakie kontrakty dostały nasze młode gwiazdeczki które nie potrafią piłki podać na kilka metrów
Ile zarabiają Starzyński, Wachowiak, Talar, Niemczycki, Sobol. Na logikę - powinni mało. Na logikę...

Jak czytan że Talar negocjował bo chciał więcej, drewniak Duda stawia żądania (0 goli, 0 asyst, skuteczność podań do przodu pewnie kilkanaście procent) to zastanawiam się - o co w tym chodzi?

Czy w naszym klubie rządzą menedżerzy piłkarzy?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.09.2022 o godz. 15:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując