Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3517
Stary 11.09.2022, 14:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pora zadać na serio pytanie czy w ogóle w gronie właścicieli Wisły jest jakakolwiek wola odbudowania klubu i drużyny?
Lub może jest, ale nie ma środków i umiejętności?

Sądzę, że albo nie ma woli, albo nie ma środków (albo i jednego i drugiego).

W obydwu przypadkach jesteśmy w czarnej d...

Organizacyjnie jest słabiutko, a co do drużyny to niezależnie od tego, kto jest trenerem stanowi ona zbieraninę kopaczy nie widzących przed sobą żadnego celu i narzędzi do jego ewentualnego zrealizowania.
Moim zdaniem to pytanie retoryczne po ponad 3 latach rządów Trio. Pytanie kiedy zlecimy do 2 ligi a jestem pewien że za ich kadencji to się stanie szybciej niż później.
Odpowiedz cytując