Cytat:
|
przecież w żadnej firmie menager który tak położył projekt nie miałby racji bytu.
|
W żadnej, chyba, że w takiej gdzie meneger jest rodziną właściciela
No niestety taki mit pozytywnego Kuby upada. To bardzo dobry człowiek ale po prostu zarządzać klubem i tworzyć całej otoczki nie umie. Za dużo rodziny i legend, za dużo kłótni i skandali, za mało profesjonalizmu, trafionych transferów czy trenerów.
Fakt, że po spadku musieliśmy osłabić skład był naturalną koleją rzeczy ale niestety prawda jest taka, że od 4 lat notujemy z RUNDY na RUNDĘ regres. Obecnie Wisłą to klub na środek tabeli I ligi a i tak jest dobrze bo mamy kasę na Rodado, mamy młodzików ogranych w ekstraklasie, mamy Fernandeza. Co z nami może się stać jeśli nie awansujemy w tym sezonie? Aż strach pomyśleć.
PS Aczkolwiek cały czas obstaję, że ten skłąd jak na I ligę jest dobry. Problemem jest trener i całe towarzystwo trenera i wokół właścicieli, za dużo kolesiostwa i rodziny a praktycznie zero profesjonalizmu.