Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3515
Stary 11.09.2022, 13:08
Cytat:
przecież w żadnej firmie menager który tak położył projekt nie miałby racji bytu.
W żadnej, chyba, że w takiej gdzie meneger jest rodziną właściciela

No niestety taki mit pozytywnego Kuby upada. To bardzo dobry człowiek ale po prostu zarządzać klubem i tworzyć całej otoczki nie umie. Za dużo rodziny i legend, za dużo kłótni i skandali, za mało profesjonalizmu, trafionych transferów czy trenerów.

Fakt, że po spadku musieliśmy osłabić skład był naturalną koleją rzeczy ale niestety prawda jest taka, że od 4 lat notujemy z RUNDY na RUNDĘ regres. Obecnie Wisłą to klub na środek tabeli I ligi a i tak jest dobrze bo mamy kasę na Rodado, mamy młodzików ogranych w ekstraklasie, mamy Fernandeza. Co z nami może się stać jeśli nie awansujemy w tym sezonie? Aż strach pomyśleć.

PS Aczkolwiek cały czas obstaję, że ten skłąd jak na I ligę jest dobry. Problemem jest trener i całe towarzystwo trenera i wokół właścicieli, za dużo kolesiostwa i rodziny a praktycznie zero profesjonalizmu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując