|
To prawda Wolfy ale i tak jeden Fazlagic gdzieś się zamiecie pod dywan przy naszych obrotach, oczywiście teoretyzuje bo liczb nie znam. Mimo wszystko jakoś tak czuje podskórnie że jest odwrót, święta trójca zamilkła od dłuższego czasu. Skład został sklecony na kolanie i mega oszczędnie, pozbierali tanich odrzutów plus chłopaków z akademii i w zasadzie tyle. To co większość przewidywała się teraz dzieje czyli nasi szklani ludzie się rozsypują i nie mamy kim grać na poważnie. Myślę że Wuja też został ze względu na oszczędność i przez to że im mniej zależy, przecież w żadnej firmie menager który tak położył projekt nie miałby racji bytu. Żeby zamknąć nam usta dali Władka na prezesa i podpisali Rodado.
Powód: rozwinięcie
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 11.09.2022 o godz. 12:55.
|