Cytat:
To nie jest tak, że mecze, w których przegraliśmy, byliśmy totalnie słabsi od rywali. Wszystko jest rozpisane, wytłumaczone kilka razy przez trenera, przećwiczone, a później na boisku nie wykonujemy zadań. Tak być nie może. To my wychodzimy na plac gry, to my mamy wykonywać konkretne zadania, a jeśli jest porażka, to trzeba odpowiedzialność wziąć na siebie. To siedzi w naszych głowach. Jeśli nie robimy tego, co do nas należy, to takie są efekty.
|
- Igor Łasicki po meczu Stal vs Wisła
PS.
Co nie zmienia faktu, że przedłużanie umowy z trenerem który wygrał 1 mecz na 14 rozegranych, było abstrakcją.